КЕЙСИ M&K PARTNERS

Наші юристи - ваші надійні проблемсолвери

ПРОБЛЕМА

До нас звернувся клієнт, який уклав попередній договір купівлі-продажу нерухомості у недобросовісного забудовника. Інвестиція клієнта стала пасивом, оскільки будівництво зупинилось, а гроші уже були сплачені, тому він шукав ефективного та дієвого вирішення своєї проблеми.

РЕЗУЛЬТАТ

Ми провели широке дослідження, щоб зрозуміти нюанси конкретної ситуації. Після ретельного аналізу документів, аудиту забудовника та обʼєкта будівництва, ми розробили комплексну стратегію вирішення проблеми клієнта.

В процесі судового спору була підписана мирова угода, забудовник погодився передати інший об'єкт нерухомості тієї ж вартості та сплатив усі судові витрати в т.ч. на юридичний супровід.


СПІР ІНВЕСТОРА З ЗАБУДОВНИКОМ

2018 року команда M&K Partners успішно захистила інтереси інвестора в спорі з будівельною компанією на суму 1 млн. грн.

ПРОБЛЕМА

До нас звернулася будівельна компанія, яка мала намір купити земельну ділянку під будівництво багатоповерхового житлового будинку. Клієнт мав побоювання, оскільки цільове призначення не відповідало меті придбання землі.

РЕЗУЛЬТАТ

Юристи M&K Partners провели детальне дослідження земельної ділянки.
Після аналізу та збору інформації, було підготовано юридичний висновок та стратегію щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

Земельна ділянка, вибрана клієнтом дійсно не була призначена для будівництва житла, однак, це не завжди означає відмову від купівлі вигідного активу.

ПЕРЕВІРКА ПРОБЛЕМНОЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

2020 року команда M&K Partners провела перевірку земельної ділянки під забудову для будівельної компанії

ПРОБЛЕМА

Кав'ярня звернулась із запитом щодо написання договору поставки кондитерських виробів. Солодощі повинен був постачати ФОП, умови поставки та порядок здійснення розрахунків були погоджені сторонами усно, тому вони виявили намір врегулювати свої відносини договором.

РЕЗУЛЬТАТ

В процесі дослідження документів було виявлено, що продукція, яка мала постачатись не є сертифікованою. Тому було запропоновано постачальнику солодощів привести у відповідність до законодавства свою продукцію. Після отримання всіх документів щодо якості продукції було повторно проведено перевірку документації, сформовано договір поставки, який максимально врегульовував специфіку правовідносин та здійснено супровід укладення угоди.


СУПРОВІД УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ ПОСТАВКИ


2024 року команда M&K Partners захистила інтереси клієнта при укладенні договору


ПРОБЛЕМА

Клієнтка виявила, що її майно та рахунки арештовані в межах виконавчого провадження та звернулась до нас для вирішення цієї проблеми. Арешти були накладені через заборгованість по сплаті аліментів на дитину, яка колись проживала з батьком. Однак, згодом дитина переїхала жити до матері, проте судовий наказ про стягнення аліментів з матері залишався чинним і клієнтці нараховувалась заборгованість.


РЕЗУЛЬТАТ

Нами було підготовано позов про припинення аліментів та звільнення від сплати заборгованості за період, коли дитина почала проживати з матір'ю. Суду було надано всі підтверджуючі документи, тому позов було задоволено. Виконавче провадження було закрито, а арешти зняті.

Згодом ми також підготували позов про стягнення аліментів з чоловіка, а також позов про стягнення додаткових витрат на дитину, які суд також задовольнив.

ПРИПИНЕННЯ СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ


2023 року команда M&K Partners припинила стягнення аліментів з матері та звільнила її від сплати заборгованості по аліментах

ПРОБЛЕМА

Клієнтка звернулась до нас, оскільки її незаконно звільнили з роботи, де вона працювала зі статусом тимчасового захисту. Роботодавець її безпідставно звільнив та не виплатив заробітну плату.

РЕЗУЛЬТАТ

Ми вивчили документи щодо працевлаштування та звільнення клієнтки, залучили до судового процесу наших словацьких адвокатів та спільно розробили стратегію захисту клієнтки, зібрали докази та подали позов до суду. Суд визнав факт незаконного звільнення та зобов'язав роботодавця виплатити заробітну плату та всі судові витрати.

СКАСУВАННЯ НАКАЗУ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ У СУДІ СЛОВАЧЧИНИ

2023 року команда M&K Partners визнала звільнення незаконним через суд в Республіці Словаччина

ПРОБЛЕМА

Клієнт звернувся до нас на стадії, коли страхова компанія подала позов про відшкодування шкоди в порядку регресу, оскільки водій підприємства вчинив ДТП та заподіяв шкоду іншому транспортному засобу та не повідомив про ДТП страхову. Відтак, у останньої виникає право на відшкодування шкоди.


РЕЗУЛЬТАТ

В процесі судового спору нами було доведено, що сам по собі факт неповідомлення відповідачем страховика про настання страхового випадку не може братися за основу ухвалення рішення про стягнення з страхувальника в порядку регресу виплаченого страховиком страхового відшкодування. У задоволенні позову страхової компанії було відмовлено.

ВІДШКОДУВАННЯ ШКОДИ В ПОРЯДКУ РЕГРЕСУ2019 року команда M&K Partners захистила в суді інтереси підприємства у спорі зі страховою компанією

ПРОБЛЕМА

Податкова провела позапланову податкову перевірку та за її результатами оштрафувала підприємство нашого клієнта на суму понад 5 млн. грн. Контролюючий орган посилався на те, що господарські операції є нереальними, а щодо контрагентів клієнта відкриті відповідні кримінальні провадження.

РЕЗУЛЬТАТ

Наш позов було задоволено, оскільки факт порушення кримінальної справи чи наявність обвинувальних вироків щодо посадових осіб суб’єктів господарювання не є беззаперечним фактом, що підтверджує відсутність реальних правових наслідків всіх господарських операцій, проведених між платником та контрагентами. Клієнт зберіг більше 5 млн. грн.

СКАСУВАННЯ ПОДАТКОВОГО ПОВІДОМЛЕННЯ-РІШЕННЯ
2017 року команда M&K Partners скасувала податкове повідомлення-рішення на суму понад 5 млн. грн.